Úvodní stránka » Produkty » 3D Tiskárny BFB-3D

Profesionální 3D tiskárna BFB-3D-3000.Tato tiskárna je dodávána ve třech modifikacích - Single, Double and Triple. Jednotlivé verze se liší početm tiskových hlav. Více tiskových hlav umožňuje při tisku jednoho objektu využívat více druhů tiskových materiálů. Základní aplikací pro tot schéma je tvorba extrémně složitých objektů, které nejsou vůči tiskové ploše samonosné. V tom případě lze pak pomocí druhého tiskové materiálu, který k hlavnímu nepřilne, vytvořit podůrné objekty, které jsou následně po dokončení tisku odstraněny prostým odloupnutím.

Přestože základní technologie tiskáren BFB-3D 3000 je shodná s technologií kitu RapMan, výměnou namáhaných mechanických částí za profesionální vedení pomocí kuličkových šroubů a bezvůlových pojezdů došlo ke znatelnému zefektivnění práce díky možnosti využívání vyšších rychlostí přísunu materiálu do tiskové hlavy a pojezdů hlavy i tiskového stolu.

K tisku na tiskárnách BFB-3D 3000 se využívá těch samých tiskových materiálů, jaké jsou k dispozici i pro tiskárny RapMan. Pro plné využití všech možností doporučujeme za přijatelnou cenu zakoupit software BfB NetFabb.

Máte-li zájem o předvedení těchto tiskáren v provozu, neváhejte nás kontaktovat. Všechny verze tiskáren jsou k dispozici v našem předváděcím středisku.

 

 

Novinky

14. 10. 2013

Nový inovovaný FabbsterG

Rádi bychom Vám představili novou inovovanou tiskárnu Fabbster-G. Nejdůležitější změnou je integrace planetové převodovky 1:7 na osu Z, což umožňuje tisk vrstev o síle pouhých 12 mikrometrů! Další změnou je pak instalace koncových spínačů na všechny osy stroje. Ostatní změny jsou pak určeny pro připojení připravovaných rozšiřujících kitů.

15. 7. 2013

Předváděcí akce 3D tiskáren FABBSTER v Praze

Nová prodejna v PRAZE Vás zve!

Rádi bychom Vás pozvali do naší nově otevřené prodejny v pražském obchodním centru PARK HOSTIVAŘ. Přímo na prodejně jsme pro Vás připravili 3 3D tiskárny FABBSTER...

13. 9. 2012

Care Kit pro Fabbster

Care KIT pro tiskárnu Fabbster

Vážení majitelé kitu Fabbster, máme pro Vás aktualizaci pro tisk z tyčinek a nové topné stoly. Čtěte dále....

archív

4ISP spol. s.r.o., Za Stodolou 144, 251 01 Modletice +420 724 833 773 29030447 DIČ CZ-29030447 cctv-4isp