Úvodní stránka » Novinky » Ampér 2010

Výstava Ampér 2010 patří k nejnavštěvovanějším technicky zaměřeným veletrhům ve střední evropě. Naše společnost si tento fakt dobře uvědomuje, proto věnujeme přípravě na tuto událost spoustu času. Na náš stánek jsme jako hosta pozvali i majitele společnosti Bits From Bytes, pana Andyho McLarena. Po celou dobu výstavy budete mít možnost přímo s vývojáři společnosti BfB prodyskuvat veškeré případné náměty na další vývoj, které jsou vždy velmi vítané.

 

Na výstavě bude samozřejmě předvedeno i několik posledních produktů. K dispozici budou profesionální tiskárny BfB-3D ve všech verzích, samozřejmě kity RapMan 3.1, ale i nejnovější možnost doplnění funkcí tiskárny - kit druhého extruderu pro tiskárny RapMan. Pro podrobnější informace se podívejte do produktové sekce.

Jedno z námi nejočekávanějších novinek je pak uvedení nového software pro 3D Tisk pod názvem BfB NetFabb. Tato speciální aplikace rozšiřuje možnosti dobře známého programu o možnost přímého exportu drah 3D hlavy tiskárny do souboru. Podporuje samozřejmě vícehlavé systémy s možností tisku ve více barvách, ale také například pomocí více druhů tiskových trysek. Díky tomuto programu bude tedy možné detaily tištěného objektu vytvářet extra tenkou tryskou, ale rychlost tisku zůstane zachována, protože pro vnitřní výplně se použije standartní průměr.

Každý zákazník, který si zakoupí či objedná kit RapMan 3.1 v průběhu veletrhu, dostane poukaz na slevu 2000 kč na tiskové materiály či jiné příslušenství.

Těšíme se na Vaši účast

 

Tým 4ISP s.r.o.

Novinky

14. 10. 2013

Nový inovovaný FabbsterG

Rádi bychom Vám představili novou inovovanou tiskárnu Fabbster-G. Nejdůležitější změnou je integrace planetové převodovky 1:7 na osu Z, což umožňuje tisk vrstev o síle pouhých 12 mikrometrů! Další změnou je pak instalace koncových spínačů na všechny osy stroje. Ostatní změny jsou pak určeny pro připojení připravovaných rozšiřujících kitů.

15. 7. 2013

Předváděcí akce 3D tiskáren FABBSTER v Praze

Nová prodejna v PRAZE Vás zve!

Rádi bychom Vás pozvali do naší nově otevřené prodejny v pražském obchodním centru PARK HOSTIVAŘ. Přímo na prodejně jsme pro Vás připravili 3 3D tiskárny FABBSTER...

13. 9. 2012

Care Kit pro Fabbster

Care KIT pro tiskárnu Fabbster

Vážení majitelé kitu Fabbster, máme pro Vás aktualizaci pro tisk z tyčinek a nové topné stoly. Čtěte dále....

archív

4ISP spol. s.r.o., Za Stodolou 144, 251 01 Modletice +420 724 833 773 29030447 DIČ CZ-29030447 cctv-4isp