Úvodní stránka » Novinky » Care Kit pro Fabbster

Staráme se o své zákazníky


Vážení uživatelé tiskáren Fabbster. Dovolujeme si Vás upozornit, že mám již skladem sadu Care Kit 1, zajišťující bezplatnou aktualizaci Vaší tiskárny. Jak bylo slíbeno, tato sada obsahuje kompletní vybavení pro tisk s pomocí vstříkovaných tyčinek. Naleznete v ní zásobník na tyčinky, propojovací hadičku do hlavy, nový konektor tiskové hlavy - a dokonce i 2 balení samotných tyčinek.

Navíc - oproti původnímu plánu byla tato sada rozšířena o senzor přítomnosti materiálu. Jedná se o velmi užitečný senzor, který v případě že v zásobníku již nejsou tyčinky, dokáže tisk regulérně přerušit a počkat na jejich doplnění. Následné napojení tisku probíhá bez jakékoliv stopy na finálním výrobku.

Kromě "Aktualizace" podávání materiálu obsahuje kit i novou verzi tiskového stolu, která oproti verzi předchozí zajišťuje absolutní tiskovou rovinu.

Tento rozšiřující kit je pro stávající majitele tiskáren

i nové zákazníky zcela zdarma.


Při objednání zašlete email na adresu pav@4isp.cz, uveďte laskavě čslo nákupního dokladu a adresu, kam má být kit zaslán.Novinky

14. 10. 2013

Nový inovovaný FabbsterG

Rádi bychom Vám představili novou inovovanou tiskárnu Fabbster-G. Nejdůležitější změnou je integrace planetové převodovky 1:7 na osu Z, což umožňuje tisk vrstev o síle pouhých 12 mikrometrů! Další změnou je pak instalace koncových spínačů na všechny osy stroje. Ostatní změny jsou pak určeny pro připojení připravovaných rozšiřujících kitů.

15. 7. 2013

Předváděcí akce 3D tiskáren FABBSTER v Praze

Nová prodejna v PRAZE Vás zve!

Rádi bychom Vás pozvali do naší nově otevřené prodejny v pražském obchodním centru PARK HOSTIVAŘ. Přímo na prodejně jsme pro Vás připravili 3 3D tiskárny FABBSTER...

13. 9. 2012

Care Kit pro Fabbster

Care KIT pro tiskárnu Fabbster

Vážení majitelé kitu Fabbster, máme pro Vás aktualizaci pro tisk z tyčinek a nové topné stoly. Čtěte dále....

archív

4ISP spol. s.r.o., Za Stodolou 144, 251 01 Modletice +420 724 833 773 29030447 DIČ CZ-29030447 cctv-4isp