Úvodní stránka » Novinky » Drak v NetFabbu

NetFabb přináší do práce s tiskárnou RapMan mnoho nových prvků. Jmenujme z nich například automatické rozdělení velkých objektů, neuvěřitelnou rychlost generování G-code - ale hlavně zcela nový přístup k běžné tiskové strategii, zahrnující kalibraci na daný kit, kterou může v několika krocích provézt sám uživatel. Díky přesné kalibraci lze využít tiskovou strategii s proměnlivou rychlostí posunu hlavy, proměnlivou rychlostí extruderu a aktivním zapojením osy Z do procesu tvorby objektu. Výsledky jsou skutečně vynikající. Podrobnému popisu NetFabu se budeme ještě věnovat, nyní přinášíme několik obrázků prvního výtisku.

 

A nakonec - výžez oblasti kolem oka, zobrazující jednotlivé vrstvy...

Novinky

14. 10. 2013

Nový inovovaný FabbsterG

Rádi bychom Vám představili novou inovovanou tiskárnu Fabbster-G. Nejdůležitější změnou je integrace planetové převodovky 1:7 na osu Z, což umožňuje tisk vrstev o síle pouhých 12 mikrometrů! Další změnou je pak instalace koncových spínačů na všechny osy stroje. Ostatní změny jsou pak určeny pro připojení připravovaných rozšiřujících kitů.

15. 7. 2013

Předváděcí akce 3D tiskáren FABBSTER v Praze

Nová prodejna v PRAZE Vás zve!

Rádi bychom Vás pozvali do naší nově otevřené prodejny v pražském obchodním centru PARK HOSTIVAŘ. Přímo na prodejně jsme pro Vás připravili 3 3D tiskárny FABBSTER...

13. 9. 2012

Care Kit pro Fabbster

Care KIT pro tiskárnu Fabbster

Vážení majitelé kitu Fabbster, máme pro Vás aktualizaci pro tisk z tyčinek a nové topné stoly. Čtěte dále....

archív

4ISP spol. s.r.o., Za Stodolou 144, 251 01 Modletice +420 724 833 773 29030447 DIČ CZ-29030447 cctv-4isp