Úvodní stránka » Novinky » Kde je manuál?

Dostal jsem tiskárnu, ale kde je manuál?

Vážení zákazníci,

obdrželi jste tiskárnu a potřebujete manuál pro její sestavení? Z provozních důvodů a v rámci ekologického cítění výrobce tiskárny (které plně podporujeme) nebudou tištěné manuály s tiskárnou dodávány. Neustále dochází neustále k zjednodušování postupu a tedy i k úpravám instrukcí k sestavení a dále je logisticky velmi složité zajistit vložení správné jazykvé verze manuálu do dané zásilky. Je třeba si uvědomit, že tiskárna Fabbster se již nyní dodává do více než dvaceti zemí na 4 kontinentech. ON-LINE distribuce PDF verze manuálu zajišťuje vždy jeho nejaktuálnější znění. Manuál naleznete zde:

http://wiki.fabbster.com/Assembling 

     Věříme, že tento krok pochopíte a sami zjistíte že elektronická verze manuálu je skutečně znatelně přehlednější než jeho tištěna podoba.

     Manuál obsahuje minimum textu, vše je řešeno pomocí obrázků, přesto připravujeme jeho CZ verzi která bude brzy k dsipozici jk na těchto stránkách, tak i přímo na WIKI tiskárny Fabbster.

V případě jakýhkoliv problémů se sestavením tiskárny kontaktujte našeho specialistu:

Roman Suk - suk@4isp.cz

Novinky

14. 10. 2013

Nový inovovaný FabbsterG

Rádi bychom Vám představili novou inovovanou tiskárnu Fabbster-G. Nejdůležitější změnou je integrace planetové převodovky 1:7 na osu Z, což umožňuje tisk vrstev o síle pouhých 12 mikrometrů! Další změnou je pak instalace koncových spínačů na všechny osy stroje. Ostatní změny jsou pak určeny pro připojení připravovaných rozšiřujících kitů.

15. 7. 2013

Předváděcí akce 3D tiskáren FABBSTER v Praze

Nová prodejna v PRAZE Vás zve!

Rádi bychom Vás pozvali do naší nově otevřené prodejny v pražském obchodním centru PARK HOSTIVAŘ. Přímo na prodejně jsme pro Vás připravili 3 3D tiskárny FABBSTER...

13. 9. 2012

Care Kit pro Fabbster

Care KIT pro tiskárnu Fabbster

Vážení majitelé kitu Fabbster, máme pro Vás aktualizaci pro tisk z tyčinek a nové topné stoly. Čtěte dále....

archív

4ISP spol. s.r.o., Za Stodolou 144, 251 01 Modletice +420 724 833 773 29030447 DIČ CZ-29030447 cctv-4isp