Úvodní stránka » Novinky » NetFabb k dispozici

Program NetFabb je velmi kvalitní software nejenom pro opravu a úpravy 3D modelů ve formátu STL, ale i pro tvorbu vysoce kvalitních tiskových souborů pro tiskárnu RapMan 3.1. Základním rozdílem mezi bezplatným Skeinforge a placeným NetFabbem je tvorba variabilních tiskových strategií, při kterých jsou pohledové strany objektu tištěny vysokou kvalitou a nizkou výškou vrstvy. Vnitřní výplně jsou pak následně tištěny na vyšší rachlost, neboť zde tolik nezáleží na kvalitě tisku. Díky omuto vylepšení lze zkrátit tiskový čas až o 60%. Další výhodou je pak jednoduchá kalibrace software k dané tiskárně, proveditelná uživatelem, a snadné ovládání celého programu. Jednou s vynikajících funkcí je automatická oprava STL souborů, dále pak možnost provádění řezů v případě, kdy se objekt nevejde do tiskové plochy tiskárny.

Bezplatná verze programu nezahrnuje tvorbu tiskových tras, ale je velmi vhodná například pro zmíněnou opravu STL souborů.

Novinky

14. 10. 2013

Nový inovovaný FabbsterG

Rádi bychom Vám představili novou inovovanou tiskárnu Fabbster-G. Nejdůležitější změnou je integrace planetové převodovky 1:7 na osu Z, což umožňuje tisk vrstev o síle pouhých 12 mikrometrů! Další změnou je pak instalace koncových spínačů na všechny osy stroje. Ostatní změny jsou pak určeny pro připojení připravovaných rozšiřujících kitů.

15. 7. 2013

Předváděcí akce 3D tiskáren FABBSTER v Praze

Nová prodejna v PRAZE Vás zve!

Rádi bychom Vás pozvali do naší nově otevřené prodejny v pražském obchodním centru PARK HOSTIVAŘ. Přímo na prodejně jsme pro Vás připravili 3 3D tiskárny FABBSTER...

13. 9. 2012

Care Kit pro Fabbster

Care KIT pro tiskárnu Fabbster

Vážení majitelé kitu Fabbster, máme pro Vás aktualizaci pro tisk z tyčinek a nové topné stoly. Čtěte dále....

archív

4ISP spol. s.r.o., Za Stodolou 144, 251 01 Modletice +420 724 833 773 29030447 DIČ CZ-29030447 cctv-4isp