Úvodní stránka » Novinky » Předváděcí akce 3D tiskáren FABBSTER v Praze

Vážení zákazníci!

Rádi bychom Vás pozvali do naší nově otevřené prodejny v pražském obchodním centru PARK HOSTIVAŘ. Přímo na prodejně jsme pro Vás připravili 3 3D tiskárny FABBSTER.
V žádném případě se ale nejdná o statiskou expozici – všechny tiskárny zpracovávají nejrůznější tiskové úlohy a předvádějí své technické možnosti. Můžete tak na vlastní oči v reálném čase sledovat 3D tisk modelů nejrůznějších dílenských součástek a částí strojů. Projektanty a modeláře zaujmou modely aut a makety, které jsme vytiskli a sestavili přímo na prodejně. Tím ale výčet možností tiskáren FABBSTER zdaleka nekončí. Přijďte se přesvědčit do naší nově otevřené prodejny v OC PARK HOSTIVAŘ. Naši technici jsou připraveni Vám tiskárny předvést a zodpovědět Vaše další otázky. Otevřeno máme každý den včetně sobot a nedělí.

3D tiskárny FABBSTER v prodejně OC Hostivař v Praze

Naši prodejnu naleznete ve 2. patře obchodního centra PARK HOSTIVAŘ
přímo vedle kina Premiere Cinemas.


Technická data tiskáren FABBSTER 3D

Technická data 3D tiskárny FABBSTER

Novinky

14. 10. 2013

Nový inovovaný FabbsterG

Rádi bychom Vám představili novou inovovanou tiskárnu Fabbster-G. Nejdůležitější změnou je integrace planetové převodovky 1:7 na osu Z, což umožňuje tisk vrstev o síle pouhých 12 mikrometrů! Další změnou je pak instalace koncových spínačů na všechny osy stroje. Ostatní změny jsou pak určeny pro připojení připravovaných rozšiřujících kitů.

15. 7. 2013

Předváděcí akce 3D tiskáren FABBSTER v Praze

Nová prodejna v PRAZE Vás zve!

Rádi bychom Vás pozvali do naší nově otevřené prodejny v pražském obchodním centru PARK HOSTIVAŘ. Přímo na prodejně jsme pro Vás připravili 3 3D tiskárny FABBSTER...

13. 9. 2012

Care Kit pro Fabbster

Care KIT pro tiskárnu Fabbster

Vážení majitelé kitu Fabbster, máme pro Vás aktualizaci pro tisk z tyčinek a nové topné stoly. Čtěte dále....

archív

4ISP spol. s.r.o., Za Stodolou 144, 251 01 Modletice +420 724 833 773 29030447 DIČ CZ-29030447 cctv-4isp