Úvodní stránka » Novinky » Zapůjčení tiskárny

Vážení zákazníci,

zaujala Vás možnost mít k dispozici vlastní tiskárnu, ale stále si nejste jisti jestli toto zařízení splní Vaše očekávání? Pak Vám nabízíme mimořádnou možnost - půjčte si ji. V případě, že se po zkušebním období rozhodnete si tiskárnu ponechat, bude Vám půjčovné odečteno od pořizovací ceny.

Je to zcela jednoduché - v našem webovém obchodě vyberte položku zapůjčení tiskárny v sekci služby. Společně se zapůjčenou tiskárnou je třeba zakoupit alespoň jedno balení materiálu, aby jste měli možnost na Vaší tiskárně tisknou. Následně Vás do jednoho pracovního dne kontaktuje technik, který má na starosti Vaši oblast. V dohodnutý termín k Vám tiskárnu přivezeme, zapojíme a zprovozníme. Zároveň Vás naučíme, jak pomocí dodávaného software tisknout vytvořené 3D objekty. Sepíšeme zápůjční smlouvu - a Vy máte 7 dní na vyzkoušení celého zařízení. V případě, že Vám tiskárna bude vyhovovat, již si ji ponecháte. Cena zápůjčky - 999 Kč bez DPH - Vám bude odečtena od bežné ceny tiskárny. Snadnější už to být nemůže.

Počet tiskáren pro půjčování je omezený, proto doporučujeme rozhodnutí příliš neodkládat.

Pozor: Omezení zapůjčování tiskáren - zápůjčku je možno bez složení zálohy provézt pouze u právnických osob a školských zařízení. U fyzických osob je třeba složení zálohy ve výši 25.000 Kč, která bude v případě vrácení tiskárny navrácena.

Novinky

14. 10. 2013

Nový inovovaný FabbsterG

Rádi bychom Vám představili novou inovovanou tiskárnu Fabbster-G. Nejdůležitější změnou je integrace planetové převodovky 1:7 na osu Z, což umožňuje tisk vrstev o síle pouhých 12 mikrometrů! Další změnou je pak instalace koncových spínačů na všechny osy stroje. Ostatní změny jsou pak určeny pro připojení připravovaných rozšiřujících kitů.

15. 7. 2013

Předváděcí akce 3D tiskáren FABBSTER v Praze

Nová prodejna v PRAZE Vás zve!

Rádi bychom Vás pozvali do naší nově otevřené prodejny v pražském obchodním centru PARK HOSTIVAŘ. Přímo na prodejně jsme pro Vás připravili 3 3D tiskárny FABBSTER...

13. 9. 2012

Care Kit pro Fabbster

Care KIT pro tiskárnu Fabbster

Vážení majitelé kitu Fabbster, máme pro Vás aktualizaci pro tisk z tyčinek a nové topné stoly. Čtěte dále....

archív

4ISP spol. s.r.o., Za Stodolou 144, 251 01 Modletice +420 724 833 773 29030447 DIČ CZ-29030447 cctv-4isp